Арсен Мірзоян – Сонце

Патріотична
Відтворити
Скачати
Додано: ( ) | Якіcть: 320 kbs
Увійдіть або зареєструйтесь щоб проголосувати

“Сонце” – це новий музичний шедевр від неперевершеного таланту Арсена Мірзояна. У цьому треку артист подаровує слухачам звучання, що розцвітає як найяскравіший квітник на полях емоцій та почуттів. Його оксамитовий голос, який завжди чарує, переносить нас в інший світ, де мрії мають крила, а серце вдихає свободу.

Текст пісні “Сонце” вбрано в образи природи та кохання. Він розповідає про замріяну дівчину, що босоніж біжить по мілині, вона наївна і безпомічна, але в той же час наповнена сонячною енергією. Поетичні рядки про місяць і сонце, котяться за обрій, створюють враження барвистого танцю природи, який супроводжує кожен крок закоханої душі.

“Сонце” – це не лише пісня, але і сповідь любові, світла і тепла. Арсен Мірзоян використовує свій музичний талант, щоб передати нам емоційний заряд і підняти настрій. Ця композиція – як крило ластівки весни, що дарує надію на щасливе завтра.

В мене не дуже виходить писати пісні на задані теми, тому мені обов’язково, щоб я прожив все, відчув — тоді переповнює враження, що це не я пишу. Воно просто з’являється в мене десь в голові. Арсен Мірзоян

Кліп до пісні Арсен Мірзоян – Сонце

Текст пісні Арсен Мірзоян – Сонце

Замріяна морем, небом сонячним
Босоніж біжить по мілині
Ще така наївна і безпомічна
І ще так далеко дні сумні
А вночі за обрій зорі котяться
Слід за сонцем місяць вирина
Літо пролетить та ще воротиться
Як на крилах ластівки весна.
Сонце! Світла, чиста, омріяна!
Сонцем! Любовʼю зернятко звіяне
Сонце! Небом очей твоїх дихаю!
Сонцем! Найяскравішою віхою
Їжачком сидить в рушник огорнута

Тут ви маєте можливість скачати, купити та прослухати пісню Арсен Мірзоян – Сонце онлайн яку додано 17.11.2023 і це все абсолютно безкоштовно та без реєстрації, а також вам будуть доступні інші українські пісні.

Автор публікації

Офлайн 14 хв.

new_admin_engeneer

Коментарі: 1Публікації: 30Реєстрація: 13-02-2022

Схожі пісні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Скільки буде: 11 + 11