Наталія Бучинська – Моя Україна

Наталія Бучинська – Моя Україна
Скачати
Додано: 23.01.2019 | Якіcть: 320 kbs
Увійдіть або зареєструйтесь щоб проголосувати
0

Народилася 28 квітня 1974 року в Львові. Потім її сім’я переїхала до Тернополя. Бучинська співала в шкільному хорі, закінчила музичну школу і хотіла продовжити музичну освіту. Але в Тернополі не було для цього можливостей і Наталія вступила до Тернопільської академії народного господарства, продовжуючи займатися музикою.

У 1995 році перемогла на конкурсі «Міс Академія». 18 лютого 1995 року перемогла на відбірковому турі фестивалю «Червона Рута».

Після «Червоної Рути» Наталя виступала на десятках фестивалів, серед яких були набирають силу «Перлини сезону» і «Пісенний вернісаж 95-98». У 1995 перемогла з піснею «Послухай, шелестять Дощі». У 1998 році вона завоювала Гран-Прі президента України цього фестивалю, а її пісня «У наметі» була названа «Піснею року».

Наталі запропонували стати солісткою Державного ансамблю пісні і танцю МВС України. У 2004 році закінчила Академію МВС України. Наталя – майор МВС України.

За перемогу на «Пісенному Вернісажі» в 1999 році, Наталя з рук міністра внутрішніх справ отримала ключі від однокімнатної квартири, а від Президента – звання Заслуженої артистки України.

Визнання слухачів отримали творчі дуети Наталії Бучинської з Олександром Малініним ( «Давай спробуємо повернути»), Володимиром Гришком ( «Біжать року»), Михайлом Поплавським ( «Моя Україна»), Дмитром Гордоном ( «Перше кохання»).

У 2003 році Наталя здійснила поїздку в Косово.

Наталя Бучинська дала понад дві тисячі концертів. В її репертуарі – понад 300 пісень і не тільки українською та російською мовою, а також англійською, французькою, польською, італійською, іспанською та російською.

У числі авторів пісень – Ніколо, Юрій Рибчинський, Володимир Матецкий, Руслан Квінта та Любаша. До речі, спеціально для цього альбому Любаша вперше написала українську пісню.

Кліп до пісні Наталія Бучинська – Моя Україна

Текст пісні Наталія Бучинська – Моя Україна

(Клікніть щоб відкрити)

Ти шляхом праведним, святим
йшла до волі, Україно.
Ти перед ворогом своїм
не ставала на коліна.
Ти до омріяних зірок
йшла крізь терна. (2)
Ти в душах сіяла добро,
наче зерна. (2)

Приспів:
Є на світі моя країна,
де червона цвіте калина.
Гори, ріки і полонина –
це моя Україна.
Є на світі моя країна,
найчарівніша, як перлина.
В моїм серці вона єдина.
Це моя Україна.

Де б я на світі не була –
ти зі мною, Україно.
Ти – моя мати, що дала
мені мову солов’їну.
Тут я пила із джерела
чисту воду. І до рання
тут я п’яніла без вина
в ніч медову від кохання.

Приспів

Ти до омріяних зірок
йшла крізь терна. (2)
Ти в душах сіяла добро,
наче зерна. (2)

Приспів

Це моя Україна.

Тут ви маєте можливість скачати, купити та прослухати пісню Наталія Бучинська – Моя Україна онлайн яку додано 23.01.2019 і це все абсолютно безкоштовно та без реєстрації, а також вам будуть доступні інші українські пісні.

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

YourPersonalAdmin

1
Коментарі: 4Публікації: 82Реєстрація: 17-07-2018

Схожі пісні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.