Сергій Курченко – Моя Любов

Сергій Курченко – Моя Любов
Скачати
Додано: 06.09.2018 | Якіcть: 320 kbs
Увійдіть або зареєструйтесь щоб проголосувати
0

До вашої уваги нова пісня “Моя любов”.

Виконує Сергій Курченко – екс соліст відомого в минулому українського гурту Шао? Бао!

В даний час Сергій активно займається сольною кар’єрою.

Сергій Курченко – екс соліст гурту Шао? Бао! презентує свою першу пісню “Моя любов” в якості сольного виконавця.

Це експериментальна інструментальна версія, коли на етапі аранжування Сергій разом зі своєю командою прийняв рішення піти нестандартним шляхом та залишити лише приспіви і дати місце та волю для музики.
Також була певна історія, яка надихнула на написання пісні “Моя любов”.

Саме тому в пісні можна почути Східні мотиви. Як каже Сергій, можливо, це трохи не звично для нашого слухача, бо сьогодні всі намагаються бути в тренді, використовувати модні кліше, але наша історія – це історія про життя, а саме про пустелю в житті, яку ми всі при певних обставинах та в певний час проходимо. В цій композиції ми намагаємося відтворити ці почуття та надихнути кожного, хто опинився посеред цієї пустелі, бо життя варте того, щоб рухатися вперед, боротися, робити висновки, просити вибачення, ставати кращими, любити.

Що стосується бекграунду Сергія, як професійного виконавця, то свого часу Сергій вже мав можливість попрацювати у відомому українському гурті Шао? Бао! Це вже був не перший склад гурту, відомого піснею “Купила Мама Коника”, але саме після приходу Сергія гурт Шао? Бао! відзначився піснею “Когда-нибудь”, кліп якої перебував на перших місцях в ефірі багатьох музичних каналів, в том числі на телеканалі “MusicBox”. І саме після цієї пісні гурт потрапив на гастролі до Німеччини.

То був гарний час, концерти, вдячні слухачи з усіх куточків СНД та Європи. Але як то трапляється на творчій ниві, прийшов час творчого спаду гурту. Сергій не мав змоги в повній мірі реалізувати власні амбіції, тож прийняв рішення будувати власну сольну кар’єру.

Це були не прості часи для Сергія, потрібно було знайти команду однодумців, бо як знаємо пісні потребують аранжування, в деяких випадках співробітництва на ниві написання музики та слів, також відданого та професійного менеджменту. Тому історія Сергія Курченко це саме те, про що кажуть “через терни до зірок”.
В найближчий час в світ вийде ще одна пісня. А також плануються зйомки кліпу. Але не все одразу. Шукайте Сергія Курченко в соцмережах та підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій.

Кліп до пісні Сергій Курченко – Моя Любов

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

YourPersonalAdmin

1
Коментарі: 4Публікації: 82Реєстрація: 17-07-2018

Схожі пісні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.