DZIDZIO

Дзідзьо (DZIDZO) скачати пісні або слухати онлайн

Український гурт DZIDZIO утворений 9 вересня 2009 р. у місті Новояворівськ (Львівська обл.). Згодом, після появи пісні Андрія Кузьменка “Старі фотографії” у незвичному виконанні DZIDZIO новий музичний проект увійшов у медійний простір України. 2009 р.

Андрій Кузьменко написав для гурту пісню “Ялта” – саме ця пісня робить DZIDZIO популярним. У Інтернеті DZIDZIO стає популярним завдяки його відомим монологам про свиню Мейсона, що є “ідейним натхненником гурту”.

Як виявилося, не тільки у Віталія Козловського мама живе за кордоном. Дзідзьо теж страждає без материнської любові. Його мама Галя забралася на самий край європейського континенту і мешкає в Португалії. У пошуках заробітку, – адже її син тоді ще не був зіркою, – жінка 15 років тому змушена була вирушити на берег Атлантичного океану. А підприємливий Дзідзьо вирішив з цієї сумної історії зробити кліп.

Для початку група написала реггей-пісеньку “Я їду до мами”, а потім команда групи DZIDZIO вирушила знімати кліп в Португалію. За сюжетом троє друзів – Лесик, Юлік і Надя, допомагають Дзідзьо здійснити мрію всього його життя – побачити найріднішої людини після багатьох років розлуки.

На шляху їм зустрічаються різні перепони, але немає нічого сильнішого, ніж зв’язок мами і сина, і в фіналі герой і його друзі таки добираються до її будинку.

– Я не боявсь Показати свою маму, я своєї мами НЕ стідаюся !, – ділиться враженнями від зустрічі Дзідзьо. – Просто я Ніяк НЕ МІГ доїхаті до неї в Гості. Моя мама – то всім мамам мама! Ее даже всі діти на околиці назівають мама Галя. Вона про всех піклується, всех нагодує, за всіма Догляну.

Я ее дуже сильно люблю, поважаю и скучаю за нею. І я дуже радий, что Нарешті Вперше до неї поїхав в Гості зі своими колегами, вона всех нас дуже радо зустріла. Ми Нарешті за Стільки років наговорив з нею на Різні тими вживу!