Збірник задач і контрольних робіт Алгебра 7 клас Мерзляк

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 : 3,00 out of 5)

Сьогодні багато хто ставить собі питання: «Невже для вивчення математики в 7 класі недостатньо тільки одного підручника Мерзляк А.Г., Полонського В.Б. і Якіра М.С.? »,« Навіщо Аркадій Григорович Мерзляк створив ще і збірник задач і завдань для тематичного оцінювання з математики для 6 класу? ». Є надія, що існування нашого решебник знімає гостроту цієї проблеми і процес вивчення математики в 6 класі став значно простіше. Але все ж, чи потрібно так напружувати школярів?

Справа в тому, що в наші дні актуальною є розробка таких методологічних підходів до навчального процесу, які б забезпечували конкурентоспроможність майбутніх трудових ресурсів. Сучасна система освіти потребує модернізації з метою підвищення якості знань. Навіть Парламентська асамблея Ради Європи звернула увагу на зростаючу важливість базового шкільної освіти в аспектах наукової і технічної грамотності. Як відомо, математична підготовка є невід’ємною складовою професійної освіти з переважної більшості спеціальностей у вищих навчальних закладах (технічних, економічних, педагогічних та інших), і тому можна стверджувати, що конкурентоспроможність майбутніх випускників шкіл значною мірою обумовлюється рівнем оволодіння математичними дисциплінами.
Чи необхідний учням 6 класу додатковий збірник Хацкевич А.Г.?

Відповідь має бути позитивною! Сучасний світ вимагає високого рівня математичних здібностей майже для будь-якої кар’єри. На основі ключових компетентностей визначається перелік тих умінь, які, на думку міжнародної спільноти, визнаються необхідними людині для роботи в ХХІ столітті. Математика серед цих умінь займає перше місце! Математика визначає здатність людини логічно мислити – а значить і вирішувати проблеми, доводити, визначати мету пізнання і формувати системність в мисленні.

Збірник завдань і завдань для тематичного оцінювання з математики для 6 класу Мерзляк А.Г., Полонського В.Б., Рабиновича Е.М. і Якіра М.С. – це, безумовно, дополнтельная навантаження для школярів. Але, в той же час, збірник Мерзляк А.Г. забезпечує таке потрібне різноманітність математичних вправ, завдань і прикладів, що гарантує максимальний результат! Математики багато не буває! Вона потрібна для збору і оцінювання інформації, її організації та підтримки, інтерпретації і повідомлення, обробки за допомогою сучасних комп’ютерних технологій ..

Схожі матеріали

Залиште комментар