Відпустка по догляду за хворою дитиною бланк

Відпустка по догляду за хворою дитиною бланк 24.06.2017
 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 : 5,00 out of 5)

Так, така відмова можлива, оскільки відповідно до ч.6 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105 (далі — Закон № 1105) допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років, по догляду за хворим членом сім’ї та в разі захворювання матері або іншої особи, яка фактично здійснює догляд за дитиною віком до трьох років або дитиною-інвалідом віком до 18 років, не надається, якщо застрахована особа перебувала в цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням або творчій відпустці.

Рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації (п. 3 ст. 30 Закону № 1105).

Таким чином, якщо мати або інша працююча особа, яка доглядає за хворою дитиною, перебуває в одній із перелічених відпусток, то комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про відмову у наданні матеріального забезпечення за такі періоди — допомога по догляду за хворою дитиною може бути надана після завершення відпуски.

Відпустка по догляду за хворою дитиною бланк онлайн

Схожі матеріали

Залиште комментар