Вічний двигун презентація

Вічний двигун першого роду – пристрій, здатний нескінченно здійснювати роботу без витрат палива або інших енергетичних ресурсів. Відповідно до закону збереження енергії, всі спроби створити такий двигун приречені на провал. Неможливість здійснення вічного двигуна першого роду постулюється в термодинаміки як перший початок термодинаміки.

Вічний двигун другого роду – машина, яка, будучи пущена в хід, перетворювала б у роботу все тепло, що витягають із навколишніх тіл. Неможливість здійснення вічного двигуна другого роду постулюється в термодинаміки в якості однієї з еквівалентних формулювань другого закону термодинаміки.

І перше, і друге початку термодинаміки були введені як постулати після багаторазового експериментального підтвердження неможливості створення вічних двигунів. З цих почав виросли багато фізичні теорії, перевірені безліччю експериментів і спостережень, і у вчених не залишається ніяких сумнівів в тому, що дані постулати вірні, і створення вічного двигуна неможливо. Зокрема, другий закон термодинаміки може бути сформульовано як один з наступних (еквівалентних) постулатів:

Переглянути презентацію онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Вічний двигун презентація" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар