Українська музика (пісні) презентація

Українська музика (пісні) презентація 24.09.2017
 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

Українська народна пісенність – дорогоцінне надбання народу, нев’януча окраса його духовної культури. Послухати справжню Українську музику можна на сайті наших пертнерів

З давніх часів, з давньої історії український народ має славу народу дуже музичного. Українська музика, здобула для себе визнання в цілому світі. Наші ансамблі та хори неодноразово отримували найвищі місця на світових конкурсах і змаганнях.

Наприклад, подорож української капели, з хоровим співом у 1919 і наступних роках по Європі та Америці була загальним тріумфом слов’янських хорів звичайно за українцями була визнана першість.

Українська музика (пісні) презентація скачати

Один з перших збирачів народної пісні М. Максимович зазначав, що в українських піснях звучить душа українського народу і нерідко – його справжня історія. Високу оцінку нашої пісенності дали сотні діячів культури різних народів. Наприклад, Лев Толстой таку глибоку і ємну оцінку нашої національної скарбниці: “Ніякий інший народ не виявив себе в піснях так яскраво і красиво, як народ український”. “Щасливі ви, народилися серед народу з багатою душею, народу, який вміє так відчувати свої радості і так прекрасно виливати свої думи, свої мрії, свої почуття заповітні.

Хто має таку пісню, тому нічого боятися за своє майбутнє. Його час не за горами. вірите чи ні, жодного народу простих пісень я не люблю так, як вашого. під їх музику я душею спочивать. Стільки в н х краси і грації, стільки сильного, молодого чуття і сили “.
Українські селяни, співаючи без усякої науки, керуючись вродженою музичністю, ніколи не співають в унісон, а зразу розбиваються на різні голоси і кожен веде свою партію. Український церковний спів є, мабуть, одним з кращих в світі зі своїми стародавніми розспівами і новітніми композиціями майстрів церковного співу, всесвітньо відомих композиторів.

В українській пісні, як частини фольклору, втілені світоглядно-соціальні та естетико-художні переконання українців. І як частина фольклору вона має всі притаманні йому ознаки: усність передачі і існування в устах носіїв, анонімність і колективність створення і побутування, імпровізаційність, варіативність, функціонування за законами усної традиції і притаманний усім видам первісного мистецтва синкретизм.

Переглянути презентацію онлайн

Схожі матеріали

Залиште комментар