Це Наше і це Твоє конспект першого уроку 2017

Це Наше і це Твоє конспект першого уроку 2017 30.07.2017
 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

Орієнтовна розробка Першого уроку 2016 / 2017 для учнів початкової школи (3-4 клас).
Конспект першого уроку 2017 навчального року для учнів 2 класу “Це наше і це твоє” містить матеріал для знайомства дітей з історією країни, державними символами. Цікаві творчі завдання, вміщені до конспекту, зроблять урок більш енергійним та цікавим

Мета: ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення української державності, культурними здобутками, національними цінностями та досягненнями України в роки незалежності; формувати усвідомлене відчуття приналежності до української громади, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; розвивати бажання працювати задля ефективного зростання країни; виховувати повагу до державної символіки, історичних надбань, шанобливе ставлення до звичаїв, культурних традицій українців та представників інших національностей, котрі проживають в Україні.

Обладнання: державна символіка України – Прапор, Герб, Гімн; ілюстрації та фотознімки відомих куточків України, Європи, області; відеоролики телеканалу ПЛЮСПЛЮС «Це – наше і це — твоє»; ілюстрації краєвидів України та рідного краю; елементи народної символіки; зразки вишиваних візерунків на сорочках/рушниках/карті «Україна вишивана»; портрети видатних українців і відомих людей рідного краю; тексти художніх творів; світлини пам’ятних місць України.

Переглянути перший урок 2017 року онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Це Наше і це Твоє конспект першого уроку 2017" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар