Світове кіномистецтво презентація

Кіно – одне з наймолодших і в той же час одне з наймасовіших мистецтв. Його історія в порівнянні з тисячолітньою історією музики, живопису або театру коротка. Разом з тим мільйони глядачів щодня заповнюють зали кінотеатрів, і ще більше людей дивляться кінофільми по телебаченню. Кіно надає потужний вплив на серця і уми молоді. Природно, що до нього привернуто увагу соціологів, естетів, мистецтвознавців, теоретиків культури – всіх, кого цікавлять проблеми художньої творчості і сприйняття, засобів масової комунікації, динаміки суспільних настроїв і так далі.

Кінематограф народився 28 грудня 1885 року, коли французи брати Луї та Огюст Люмьєри вперше продемонстрували «рухомі картинки» – знятий епізод про те, як робітники виходять з воріт фабрики, і ряд інших коротеньких кінозарісовок. На глядачів це справило приголомшливе враження.

Світове кіномистецтво презентація скачати

Величезний успіх «кінематографа братів Люм’єр» зумовив надзвичайно швидке його поширення в усьому світі. Через п’ять з половиною місяців після перших комерційних кіносеансів у Парижі сінематограф з’явився в Росії. 4 травня 1896 року в відкритті літнього сезону в розважальному закладі «Акваріум» в Санкт-Петербурзі, в тому самому приміщенні, в якому в 1918 році знімалися перші радянські художні фільми, почалися гастролі іноземного атракціону «Кінематограф братів Люм’єр». Кілька днів по тому кінематограф побачили москвичі в літньому саду «Ермітаж», що знаходився в оренді у відомого антрепренера Лентовського. Потім, приблизно через місяць, кінематограф став одним з головних атракціонів в кафешантані Шарля Омон, виїхав з нагоди Всеросійської виставки з Москви до Нижнього Новгорода. Тут його вперше побачив молодий Максим Горький. І не тільки побачив, але і описав в кореспонденції, опублікованій в газеті «Одеські новини» від 6 липня 1896 року.

Світове кіномистецтво презентація дивитися онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Світове кіномистецтво презентація" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар