Шкідливий вплив куріння презентація

Куріння є соціальною проблемою суспільства, як для його кращий, так і для некурящей частини. Для першої – проблемою є кинути палити, для другої – уникнути впливу кращого суспільства і не «заразитися» їх звичкою, а також – зберегти своє здоров’я від продуктів куріння, оскільки речовини що входять в видихається курцями дим, не на багато безпечніше того, якби людина сам курив і приймав у себе нікотин і багато іншого, що входить у запалену сигарету.

Ні для кого не секрет, наскільки небезпечно куріння, проте ж, у всьому світі щодня викурюється близько 15 мільярдів сигарет. За оцінками, в США на лікування хвороб, пов’язаних з курінням, йде 50 мільярдів доларів на рік. Це означає, що в 1999 на кожну куплену пачку сигарет в середньому припало приблизно 2,06 долара, витрачених на лікування захворювань, пов’язаних з курінням.

В інших випадках сума, в яку обходиться лікування цих захворювань, починає збільшуватися перших днів життя людини. Ось тільки один приклад: в ході дослідження, проведеного в США, з’ясувалося, що у жінок, що палять подвоюється вірогідність того, що у них народиться дитина з щілиною губи або піднебіння, а до того, як дитині виповниться два роки, може знадобитися не менше 4 х операцій. В середньому у людини, яка страждає на цю хворобу, за все життя на лікування і пов’язані з ним витрати піде 100.000 доларів. І, звичайно ж, в грошах не зміряти душевного болю від природженого дефекту.

Деякі кажуть, що такі великі витрати відшкодовуються тим, що багато курців вмирають, не встигнувши скористатися посібником соціального забезпечення.

Шкідливий вплив куріння презентація онлайн

Схожі матеріали

Залиште комментар