Розробки уроків фізкультури 1-4 клас (Майстер-клас)

Посібник укладений відповідно до нової програми з фізичної культури, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх закладів.

Посібник складений відповідно до нової програми 12-річної школи з фізичної культури, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх закладів. Видання містить орієнтовне календарно-тематичне планування, конспекти уроків, комплекси загальнорозвивальних вправ, комплексні тести оцінювання стану фізичної підготовленості учнів.Посібник призначений для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів усіх рівнів.

Видання містить орієнтовне календарно-тематичне планування, конспекти уроків, комплекси загальорозвивальних вправ, комплексні тести оцінювання стану фізичної підготовки учнів, вікові контрольні нормативи і вимоги з різних видів спорту.Цей посібник допоможе вчителю фізичної культури: • побудувати навчально-виховний процес курсу «фізична культура» згідно з новою програмою; • організувати і провести змістовний урок; • рівномірно розподілити спортивне навантаження учнів протягом навчального року; • надати учням важливі знання у галузі фізичної культури, гігієни та здорового способу життя; • сформувати в учнів життєво важливі рухові навички і вміння; • правильно оцінити рівень фізичної підготовки школярів; • виховувати інтерес учнів до занять спортомПосібник призначений для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних усіх рівнів.

Зміст
Вступ

Календарно-тематичне планування

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

1 клас

І семестр

ІІ семестр

2 клас

І семестр

ІІ семестр

3 клас

І семестр

ІІ семестр

4 клас

І семестр

ІІ семестр

Комплекси загальнорозвивальних вправ для проведення підготовчої частини уроку

Орієнтовні комплексні тести оцінювання стану фізичної підготовленості учнів

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

Правила безпеки під час проведення уроків та навчальних занять у спортивному залі, на спортивних майданчиках

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Розробки уроків фізкультури 1-4 клас (Майстер-клас)" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар