Підсумкові контрольні роботи з географії 9 клас,Кузишин. ДПА 2017

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 : 5,00 out of 5)

Посібник «Підсумкові контрольні роботи з географії. 9 клас» відповідає чинній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Пропоновані завдання охоплюють програмовий матеріал курсу гео­графії для загальноосвітніх навчальних закладів.Використання поданого матеріалу дасть можливість на належному рівні провести підсумкову контрольну роботу та отримати достатньо об’єктивну інформацію про стан загальноосвітньої підготовки старшокласників з географії.

Кожен варіант передбачає тестові завдання різних типів і рівнів складності, зокрема:

  • тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих (1–16);
  • тестові завдання на встановлення відповідності (17–19), що передбачають вибір взаємопов’язаних понять, явищ, процесів і встановлення між ними логічних зв’язків;
  • тестові завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи зпропонованих (20–21);
  • завдання відкритого типу, що передбачають розгорнуту відповідь на поставлені запитання (22–23);
  • завдання відкритої форми з короткою відповіддю (24) передбачає виконання певних математичних розрахунків для отримання правильної відповіді та запису числового результату в тих одиницях вимірювання, які вказані в умові;
  • завдання для роботи з контурною картою (25).

Варіативність посібника дає змогу вчителю за потреби визначати необхідну кількість завдань, їх складність, зважаючи на загальний рівень підготовленості учнів. Загалом усі пропоновані варіанти є рівноцінними за характером завдань, їх складністю, вибором тематики запитань. Зміст кожної контрольної роботи відповідає вивченому матеріалові за курс географії.

Посібник розрахований допомогти вчителеві у підготовці до відповідного типу контролю, а також для самопідготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Читати збірник до ДПА з геогрфаї онлайн

Схвалено Міністерством освіти та науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

АвторКузишин А.
Рік видання2017
Обкладинкам’яка
Кількість сторінок64
Формат148×210мм (А5)
Видавництво«Підручники та посібники»

Приклад сторінки

Підсумкові контрольні роботи з географії 9 клас,Кузишин. ДПА 2017 скачати

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Підсумкові контрольні роботи з географії 9 клас,Кузишин. ДПА 2017" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар