ГДЗ Алгебра 8 клас Кравчук, Підручна, Янченко (нова програма 2016)

Рубрика «Подумайте» пов’язана з особливим аспектом математичної підготовки. Основним для вирішення завдань цієї рубрики є вміння виходити з нестандартних ситуацій. Рішення таких завдань розвиває гнучкість і критичність мислення, а це допоможе вам у майбутньому, незалежно від того, яку професію ви виберете.
В кінці кожного параграфа вміщені питання і вправи для повторення, завдання для самоперевірки чотирьох рівнів складності.
В кінці підручника представлені вправи для повторення матеріалу за все курс алгебри 8 класу, завдання підвищеної складності, довідковий матеріал. При цьому школяр має можливість досконально вивчити спосіб правильного рішення, щоб краще засвоїти пройдений раніше тематичний матеріал. Збірник ГДЗ допоможе і батькам у контролі за виконанням дитиною домашніх завдань.
Щиро бажаємо успіху!

Рік видання: 2016
Видавництво: “Підручники і посібники”
Автори: Василь Кравчук, Марія Підручна, Галина Янченко

ГДЗ Алгебра 8 клас Кравчук, Підручна, Янченко (нова програма 2016) онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "ГДЗ Алгебра 8 клас Кравчук, Підручна, Янченко (нова програма 2016)" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

8 коментарів

  1. Добрий день! Мне нужно решение по Алгебре 8 класса Кравчук 2016 года. Скажите, пожалуста, где можна скачать или посмотреть?

Залиште комментар