ДПА 2017. Підсумкові контрольні роботи з біології 9 клас, Барна

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 : 3,00 out of 5)

Підсумкові контрольні роботи з біології для 9 класу (ДПА 2017) автор І. Барна видавництво “Підручники і посібники” містять тридцять варіантів контрольних робіт з біології

У збірнику вміщено тридцять варіантів контрольних робіт з біології. Завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 9 класу та наказу МОН України №94 від 8.02.2016 року.

Збірник завдань підсумкових контрольних робіт з біології для 9 класу укладено відповідно до змісту навчальної програми з біології з урахуванням державних вимог до рівня навчальних досягнень учнів. Збірник включає 30 варіантів контрольних робіт. Загальна кількість завдань контрольної роботи — 19 (для учнів загальноосвітніх навчальних закладів) або 21 (для учнів, які вивчали біологію поглиблено). Контрольна робота виконується протягом 60 (учнями загальноосвітніх навчальних закладів) або 90 (учнями, які вивчали біологію поглиблено) хвилин.

Читати Підсумкові контрольні роботи онлайн

 

Підсумкові контрольні роботи з біології 9 клас, Барна  скріншоти

ДПА 2017. Підсумкові контрольні роботи з біології 9 клас, Барна скачати ДПА 2017. Підсумкові контрольні роботи з біології 9 клас, Барна скачати

  1.  

    Кількість сторінок64
    Рік видання2016
    АвторБарна І.
    Видавництво«Підручники та посібники»

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "ДПА 2017. Підсумкові контрольні роботи з біології 9 клас, Барна" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар