8 березня презентація 2017

8 березня – свято кохання і захоплення жінками, найпрекраснішими створіннями на землі. А саме свято 8 березня – мабуть, найпрекрасніший з усіх офіційних свят. Чому офіційних? Та тому, що спочатку він мав чисто політичне забарвлення, був не святом весни, любові та схиляння перед чарівними створіннями, а вдень боротьби. Боротьби жінок за свої права, за рівноправність з чоловіками в побуті, сім’ї і в житті, за рівне виборче право etc …

8 березня на календарі
Але час стер з нього всю політичну лузгу, залишивши в нашому календарі цей день саме тим, чим ми сьогодні його і представляємо – весняним святом радості та вдячності жінкам за те, що вони є, за те, що ми їх любимо і в цей день ми бажаємо нашим улюбленим і єдиним тільки щастя, радості і процвітання!

Дивитися презентацію онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "8 березня презентація 2017" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар